Головна arrow Новини arrow Офіційно arrow Посилюється наступ на криміналітет
З метою поліпшення умов для розвитку демократії, реалізації громадянами конституційних прав на вільний доступ до інформації, підвищення прозорості діяльності органів внутрішніх справ створено цей сайт. Все о велосипедах
Administrator
16 лис 2018 (день, 14:00):
Температура: 0..2°C
Атм. тиск: 766..768мм.р.с.
Вітер: пн-сх 3..5 м/с
Від. волог.: 32..34%
Комфорт: -3..-1°C
ясно без опадів
16 лис 2018 (вечір, 20:00):
Температура: -2..-4°C
Атм. тиск: 767..769мм.р.с.
Вітер: пн-сх 3..5 м/с
Від. волог.: 49..51%
Комфорт: -7..-5°C
ясно без опадів
17 лис 2018 (ніч, 02:00):
Температура: -4..-6°C
Атм. тиск: 767..769мм.р.с.
Вітер: пн-сх 3..5 м/с
Від. волог.: 48..50%
Комфорт: -9..-7°C
ясно без опадів
17 лис 2018 (ранок, 08:00):
Температура: -5..-7°C
Атм. тиск: 766..768мм.р.с.
Вітер: пів 3..5 м/с
Від. волог.: 35..37%
Комфорт: -10..-8°C
ясно без опадів
Statistics
Користувачів: 6
Новин: 8449
Посилань: 17
Відвідувачів: 85035300
Посилюється наступ на криміналітет Надрукувати Надіслати електронною поштою
22. 02. 2007 p.

(З розширеної  оперативної наради УМВС)

         В обласному управлінні міліції відбулася розширена оперативна нарада УМВС, на якій було розглянуте питання "Про підсумки оперативно-службової діяльності УМВС України в Чернігівській області за січень-лютий 2007 року, виконання завдань, поставлених Президентом та Урядом України, МВС України  щодо захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства й держави від протиправних посягань та заходи щодо вдосконалення діяльності ОВС області".

Зі співдоповідями виступили перший заступник начальника УМВС - начальник УБОЗ УМВС Микола Сич, заступники началь­ника УМВС Юрій Буренок, Іван Гамор, Михайло Товкало.

Також було заслухано звіти начальників деяких райвідділів, керівників підрозділів та служб УМВС.

На засіданні розширеної оперативної навради, зокрема, зазначалося, що вжиті за січень-лютий 2007 року УМВС України в Чернігівській області організаційні і практичні заходи дозволили зберегти контроль за кримінальною ситуацією в регіоні, сприяли розвитку деяких позитивних тенденцій у динаміці та структурі злочинності, покращанню результатів роботи на окремих пріоритетних напрямках оперативно-службової діяльності. Однак, в роботі галузевих служб, територіальних підрозділів внутрішніх справ області залишаються недоліки та прорахунки.

Не дивлячись на загальну тенденцію збільшення кількості зареєстрованої інформації, заяв та повідомлень про злочини і пригоди продовжує зменшуватись питома вага порушених кримінальних та збільшилась питома вага відмовних матеріалів. Найбільша кількість винесених постанов про відмову в порушенні кримінальної справи в Талалаївському та Новгород-Сіверському райвідділах внутрішніх справ.

В результаті неякісного збору матеріалів прокурорами скасовано 68 постанов про відмову в порушенні кримінальної справи, 33 з одночасним порушенням кримінальної справи. Найбільша кількість відмовних матеріалів в Чернігівському міськвідділі внутрішніх справ.

При загальному зменшенні загальнокримінальної злочинності на 21.2 відсотка в лютому п.р. погіршився відсоток розкриття злочинів (з 93.2 до 77.0 відсотка), на 38.7 відсотка зменшилась кількість розслідуваних злочинів загальнокримінальної спрямованості.

 Як зазначалося на розширеній оперативній нараді, не приділяється належної уваги начальниками міськрайвідділів міліції стану організації роботи по порушенню, розслідуванню кримінальних справ та пред'явленню обвинувачень за окремими видами злочинів. Зокрема, на 41 відсоток зменшилась кількість пред'явлених обвинувачень по особливо тяжких, тяжких злочинах загальнокримінальної спрямованості, практично в три рази збільшилась кількість нерозкритих таких  злочинів (з 36 до 95).

З 8 скоєних навмисних вбивств пред'явлено обвинувачення по 7, з 26 тяжких тілесних ушкоджень - тільки по 18, з 9 тяжких тілесних ушкоджень зі смертю потерпілого - по 8, з 10 розбійних нападів - по 9, з 94 пограбувань - тільки по 30, з 25 шахрайств - по 13, з 262 крадіжок - лише по 97, з 15 крадіжок худоби -  лише по 8, з 20 порушень правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, - по 11.

Практично в 2,5 рази (з 75 до 187) збільшилась кількість нерозкритих злочинів загальнокримінальної спрямованості, в їх числі тяжких та особливо тяжких (з 36 до 95).

Не повній мірі відповідають масштабам криміналізації економіки результати боротьби з економічною злочинністю. Потребує покращання стан захисту інтересів держави на пріоритетних напрямках економіки, повільно виконуються  вимоги  МВС  України щодо активізації роботи з викриття хабарників в органах  місцевої влади та в учбових закладах. Зокрема, неналежно організовано роботу по викриттю хабарників та корупціонерів в органах влади та управління. Зі зниженням іде робота з викриття економічних злочинів в бюджетній системі, банківській сфері, агропромисловому комплексі, в ПЕК. Не викрито жодного злочину на пріоритетних напрямках економіки працівниками Варвинського, Носівського, Семенівського, Срібнянського РВ УМВС.

На неналежному рівні організовано роботу по протидії організованій злочинності і корупції. В поточному році не направлено жодної кримінальної справи на групи з ознаками організованості, з 12 складених протоколів про корупційні діяння тільки 4 розглянуто судами.

 Не в повному обсязі відповідає вимогам МВС України стан роботи щодо організації боротьби з наркозлочинністю. На 35,5 відсотка менше викрито злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків Начальниками міськрайорганів внутрішніх справ не приділяється достатньої уваги викриттю фактів збування наркотиків, викриттю тяжких та особливо тяжких злочинів, притягненню до кримінальної відповідальності осіб причетних до наркобізнесу. Знижено кількість викритих наркозлочинів в Козелецькому РВ, Ніжинському, Прилуцькому МРВ та Чернігівському МВ УМВС.

         Не відповідає в повній мірі вимогам сьогодення організація роботи по забезпеченню  громадського порядку і безпеки громадян,  профілактична робота. Також, незважаючи на активізацію роботи патрульної служби, зростає злочинність в громадських місцях, внаслідок недостатньої профілактичної роботи зростає кількість злочинів скоєних на побутовому ґрунті.

         Більш ретельного підходу потребує організація роботи з персоналом,  зміцнення дисципліни та законності серед особового складу, викорінення фактів зловживань службовим становищем, порушень транспортної дисципліни. Зберігаються  недоліки  і в  навчанні особового  складу.     

    Вів засідання розширеної оперативної наради та підвів її підсумки начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Валерій Нонік.

  У прийнятому рішенні пе­редбачено комплекс практич­них заходів, спрямованих на поліпшення криміногенної ситуації в області, розробку ефективних методів боротьби, насамперед, з організованою злочинністю та злочинами у сфері економіки.

 
< Попередня   Наступна >
Останні кометарі
Всі права на матеріали, розміщені на сайті kop.gov.ua, охороняються у відповідності до законодавства України. Використання
матеріалів kop.gov.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на kop.gov.ua.