З метою поліпшення умов для розвитку демократії, реалізації громадянами конституційних прав на вільний доступ до інформації, підвищення прозорості діяльності органів внутрішніх справ створено цей сайт. Все о велосипедах
Administrator
16 лис 2018 (день, 14:00):
Температура: 0..2°C
Атм. тиск: 766..768мм.р.с.
Вітер: пн-сх 3..5 м/с
Від. волог.: 32..34%
Комфорт: -3..-1°C
ясно без опадів
16 лис 2018 (вечір, 20:00):
Температура: -2..-4°C
Атм. тиск: 767..769мм.р.с.
Вітер: пн-сх 3..5 м/с
Від. волог.: 49..51%
Комфорт: -7..-5°C
ясно без опадів
17 лис 2018 (ніч, 02:00):
Температура: -4..-6°C
Атм. тиск: 767..769мм.р.с.
Вітер: пн-сх 3..5 м/с
Від. волог.: 48..50%
Комфорт: -9..-7°C
ясно без опадів
17 лис 2018 (ранок, 08:00):
Температура: -5..-7°C
Атм. тиск: 766..768мм.р.с.
Вітер: пів 3..5 м/с
Від. волог.: 35..37%
Комфорт: -10..-8°C
ясно без опадів
Експорт новин
Statistics
Користувачів: 6
Новин: 8449
Посилань: 17
Відвідувачів: 85033975
Як липовий електрик двох пенсіонерок обікрав Надрукувати Надіслати електронною поштою
22. 02. 2007 p.

Народ на Чернігівщині гостинний, довірливий. Особливо пенсіонери: від виборів до виборів вірять, що держава піклується про них, виконує обіцянки, здешевлює вартість необхідних для життя благ. І користуються цією наївністю старечою не лише політикани-кандидати, але й звичайний перехожий злодій.

Ця історія, що яскраво ілюструє подібне неподобство трапилася в Чернігівському районному центрі Городні. На початку 12-ї години дня у хатинку до 80-річних самотніх сестер завітав молодик. Відрекомендувався співробітником районної електромережі і по-синівськи, трошки з пафосом заявив: "Все! Не потрібно більше вам платити за електроенергію!". Мовляв, розпочалася пільгова акція від органів виконавчої влади для особливо поважних пенсіонерів: "Заплативши зараз 30 гривень компенсації ви по кінець життя звільнюєтеся від сплати по рахунках!".

Зраділі такій увазі з боку держави, жінки спритно кинулися до схованки, де відкладали нащадкам спадок, жваво відрахували 30 гривень та обдарували гостя вдячним словом та гостинним чаєм. І поки клопотали сестри у печі, тремтячими руками цідячи воду у чайник, молодий "електрик" непомітно підкрався до бабусиної схованки, цапнув скарб та дав деру.

Не відразу зрозуміли жінки чому так несподівано зник бажаний гість. А коли второпали, горю  не було краю: все, що зберігали відкладаючи від пенсії до пенсії, сподіваючись, що завдяки збереженому не завдадуть шкоди одна одній через кінець - 10 тисяч гривень і декілька років добровільного нестатку - ось що буде тепер розвіяне злодієм в п'яних кабаках за лічені дні...

Побігли по сусідах, викликали міліцію. Правоохоронцям жінки навперебій розповідали обставини події та прикмети злочинця. Із описання зовнішності оперативники з'ясували, що злодій не місцевий, бо місцевих в Городні знають усіх - як бешкетних, так і слухняних.

Час не чекав: щохвилини збільшувалися шанси випустити злодія з містечка, тоді вже знайти невідомого стало б дорівним виловити голку в кулі соломи. Тож озброєні описом міліціонери кинулися прочісувати населений пункт.

Подекуди ображеним допомагає сам Бог, караючи провинних на своє розуміння. А, як кажуть, коли Бог карає - він робить нерозумним. І у цьому випадку 30-річний чернігівець сп'янілий від несподіваного щастя (адже на такий вилов не розраховував і в найсміливіших сподіваннях), замість того, аби тікати далі з Городні (пропесочити яку раз плюнути) і розчинитися в натовпі, та хоча б і рідного обласного центру... замість цього цілих три години після злочину він вештався місцевим ринком скуповуючи все на що зупинялися очі!

На той момент, коли його "пов'язали" він встиг витрянчити 2 тисячі з 10 на всілякий мотлох. Коли злодія привезли потерпілим на впізнання, він - нема чого робити - зізнався.

Та тепер "електрик" очікує суду в районному ізоляторі тимчасового тримання.

 


Микита Петров,
прес-центр УМВС
в Чернігівській області

 
< Попередня
Останні кометарі
Розсилка новин


Всі права на матеріали, розміщені на сайті kop.gov.ua, охороняються у відповідності до законодавства України. Використання
матеріалів kop.gov.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на kop.gov.ua.