З метою поліпшення умов для розвитку демократії, реалізації громадянами конституційних прав на вільний доступ до інформації, підвищення прозорості діяльності органів внутрішніх справ створено цей сайт. Все о велосипедах
Administrator
16 лис 2018 (ніч, 02:00):
Температура: -3..-5°C
Атм. тиск: 765..767мм.р.с.
Вітер: пн-сх 2..4 м/с
Від. волог.: 61..63%
Комфорт: -7..-5°C
ясно без опадів
16 лис 2018 (ранок, 08:00):
Температура: -4..-6°C
Атм. тиск: 766..768мм.р.с.
Вітер: пн-сх 3..5 м/с
Від. волог.: 46..48%
Комфорт: -10..-8°C
ясно без опадів
16 лис 2018 (день, 14:00):
Температура: 0..2°C
Атм. тиск: 766..768мм.р.с.
Вітер: пн-сх 4..6 м/с
Від. волог.: 23..25%
Комфорт: -3..-1°C
ясно без опадів
16 лис 2018 (вечір, 20:00):
Температура: -2..-4°C
Атм. тиск: 767..769мм.р.с.
Вітер: пн-сх 3..5 м/с
Від. волог.: 38..40%
Комфорт: -7..-5°C
ясно без опадів
Експорт новин
Statistics
Користувачів: 6
Новин: 8449
Посилань: 17
Відвідувачів: 85033915
День захистника Вітчизни в УМВС області Надрукувати Надіслати електронною поштою
23. 02. 2007 p.

На мажорній ноті, в дусі високого піднесення і патріотизму пройшли в Управлінні внутрішніх справ області 23 лютого урочистості з нагоди святкування Дня захисника Вітчизни.

         В конференц-зал УМВС області були запрошені не лише співробітники відомства, але й ветерани ОВС, журналісти, гості.

        

 Урочисте засідання з нагоди свята відкрив начальник УМВС Валерій НОНІК, який в своїй доповіді відзначив, що це свято є уособленням спадкоємності поколінь, символом мужності, доблесті і відваги в обороні рідної Вітчизни. Начальник управління, зокрема, сказав: "На фронтах Другої світової, де кожна хвилина здавалась вічністю, бо ж вона вартувала цілого життя, немало яскравих сторінок в свою історію вписала і міліція Чернігівщини. З перших же місяців війни переважна більшість працівників Чернігівського обласного Управління міліції влилась у дивізію НКВС, яка захищала Київ та Київську область. В тих жорстоких боях смертю хоробрих загинуло багато наших колег старших поколінь. Дорогою ціною була завойована перемога Війна забрала життя 27-и мільйонів чоловік. Загинув кожний шостий українець, в тому числі - 143 тисячі з нашої області. З поля бою не повернулось додому біля 500 правоохоронців Чернігівщини. За мужність і героїзм, проявлені в боях з фашистськими загарбниками, співробітники Чернігівської міліції були відзначені високими нагородами Батьківщини. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто загинув від рук загарбників, захищаючи свободу і незалежність нашої Батьківщини. Велике вам спасибі за ратну, доблесну працю, наші дорогі ветерани: Панін Микола Васильович, Вершок Володимир Пилипович, Білоус Олександр Петрович та  Вишневська Маргарита Павлівна - Ваш подвиг ніколи не буде забутий.

         Не забув керівник обласної міліції і про інших ветеранів війни, воїнів-афганців, тих, хто виконував інтернаціональний обов'язок поза межами Вітчизни. Він відзначив, що на сьогоднішній день 45 учасників бойових дій перебувають на службі, захищаючи інтереси та спокій громадян в наш мирний час. Абсолютна більшість з них знаходиться в перших рядах боротьби зі злочинністю і є взірцем виконання своїх службових обов'язків. Багаточисельний загін працівників Чернігівської міліції в складних умовах сьогодення працює наполегливо і добросовісно, віддаючи свій досвід та енергію забезпеченню захисту інтересів людини, суспільства та держави. Навіть в наш мирний час 59 правоохоронців Чернігівщини віддали своє життя, захищаючи життя і здоров'я людей від насильства. Ми низько вклоняємося їх світлій пам'яті, їх подвигу в ім'я миру і спокою на нашій землі.

         Після покладання квітів до пам'ятника загиблим правоохоронцям та вшанування їх пам'ять хвилиною мовчання, понад три десятки ветеранів ОВС були нагороджені преміями та цінними подарунками в честь Дня захисника Вітчизни.

         По закінченні офіційної частини свята присутнім було запропоновано святковий концерт, майстерно підготовлений самодіяльними талантами з числа співробітників УМВС та запрошеними аматорськими колективами Чернігова.

 
< Попередня   Наступна >
Останні кометарі
Розсилка новин


Всі права на матеріали, розміщені на сайті kop.gov.ua, охороняються у відповідності до законодавства України. Використання
матеріалів kop.gov.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на kop.gov.ua.